Dekoratif Dış Mekan Aydınlatma Fikirleri

4 yıl önce
Dekoratif Dış Mekan Aydınlatma Fikirleri için yorumlar kapalı
1.337 kez görüntülendi

Dekoratif Dış Mekan Aydınlatma Fikirleri

Dekoratif Dış Mekan Aydınlatma Fikirleri

Her ne kadar havalar soğuyor olsa da yazdan kalma son günleri yaşadığımız şu günlerde dış mekân oldukça önemli hale geldi. Sonbaharda belki balkon, bahçe ve terasları daha az kullansak da kıştan önceki güneşli günlerin sayısı az olacağı için kıymeti fazlalaştı. Bu nedenle yapılacak organizasyonlarda kullanılacak dış mekan dekorasyonunun gereksinimi ve şıklığı da o önemde arttı. Siz de bir davet düşünüyor ya da sonbaharda son ılık günlerin tadını çıkarmak için dış mekânı tercih ediyorsanız dekoratif dış mekân aydınlatma fikirleri kurtarıcınız olacak. Dekorasyon bölümümüzde bugün bu önerileri sıralıyoruz.

Led Işık İplerini Kullanının: Kokteyl tarzı bir davet planlıyorsanız led ipleri kullanarak çeşitli dekoratif süslemeler ve aydınlatmalar yapabilirsiniz. Resimde sadece bir örneği bulunmakta, sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak bu ışık iplerini farklı şekillerde kullanmanız mümkün.

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-led-isik-ipleri

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-led-isik-ipleri

Eski otantik kavonozların içine mum yerleştirip oturma alanlarının yanlarına bu kavanozları dizin. Balkonda ya da terasta bu mumları yakınca şıklığa inanamayacaksınız.

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-otantik-aydinlatma-kavanozlari

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-otantik-aydinlatma-kavanozlari

Aynı şekilde askılı kavonozların içine mum, ampul gibi aydınlatma ögelerini yerleştirip hoş dekoratif parçalar elde edebilirsiniz.

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-askili-aydinlatma-kavanozlari

dekoratif-dis-mekan-aydinlatmalari-askili-aydinlatma-kavanozlari112

Bir önceki yazımız olan 2015-16 Sonbahar-Kış Kadın Modası-Trendler başlıklı makalemizde 2015 sonbahar kış elbise modelleri, 2015-16 sonbahar kış kadın modası ve 2015-16 sonbahar-kış trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık