Ev Dekorasyonunda Saklama Çözümleri

4 yıl önce
Ev Dekorasyonunda Saklama Çözümleri için yorumlar kapalı
1.523 kez görüntülendi

Ev Dekorasyonunda Saklama Çözümleri

Ev Dekorasyonunda Saklama Çözümleri

Bayanların ev dekorasyonunda en çok canlarının sıkıldığı konuların başında dağınıklık gelmektedir. Çekmecelerde ya da farklı alanlarda sıkıştırılarak yok edilmeye çalışılan ıvır zıvır eşyalar ya kullanım sırasında ya da dekorasyon sırasında mutlaka sorun yaratmaktadır. Sözü edilen eşyaları tamamen hayatımızdan çıkarmamız mümkün olmadığı için de tasarımcılar ev dekorasyonunda saklama çözümleri aramakta ve sonuç olarak bu konuyla ilgili bir çok ürün piyasaya sunulmaktadır.

ev-dekorasyonunda-saklama-cozumleri

ev-dekorasyonunda-saklama-cozumleri

Evde kullanılan saklama ürünleri çekmece içi organizerlar, çeşitli boyutlarda dekoratif kutular ve yine kapı arkasında çanta gibi ürünleri toplayabildiğimiz çeşitli askı türleri şeklinde sıralanabilmektedir. Sözü edilen ürünler sadece evde düzen ve toplama sağlamakla kalmayıp aynı zamanda dekorasyonun bir parçası olarak da hoş görseller yaratmaktadır. Bu nedenle bu ürünler seçilirken eğer görünür yerlerde kullanılacaksa tasarımlarına da dikkat edilmelidir. Evlerde düzen ve güzel saklama çözümleri sunan dekorasyon örneklerini galerimizden görebilirsiniz. Mutlaka size uygun fikir vardır. Bu birbirinden hoş saklama çözümlerinden fikir alıp evinize ya tamamen ya da kısmen değiştirerek evinize uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Hoş Kokulu Oda Parfümleri Yapın başlıklı makalemizde doğal parfüm nasıl yapılır, evde oda parfümü tarifi ve evde parfüm yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık