Kendin Yap Duvar Dekorasyon Fikirleri

3 yıl önce
Kendin Yap Duvar Dekorasyon Fikirleri için yorumlar kapalı
2.623 kez görüntülendi

Kendin Yap Duvar Dekorasyon Fikirleri

Kendin Yap Duvar Dekorasyon Fikirleri

Evimizi güzelleştirmek için dışarıdan hazır şeyler almaya, masraf yapmaya gerek yoktur. Duvarlarımızın sade ve boş görüntüsünden, renksizliğinden hepimiz mutlaka muzdarip olmuşuzdur. Evimiz ruh halimizin şekillenmesinde büyük bir rol oynar. Özellikle ev hanımlarımızın boş vakitleri elbette oluyordur. Bu vakitleri zevkli bir hobiye renklendirmekte bizim elimizde. Peki neden hanımlarımız hem kendine uğraş edinip, hem de evini güzelleştirmesin ki? Bugünkü dekorasyon bölümümüzden kendin yap duvar dekorasyon fikirlerinden bir tanesinin yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Duvarlarınızı kolayca kelebeklerle süsleyebilirsiniz.

Evimizde, kendi ellerimizle ; çok az bir malzeme ile ufak dokunuşlar yaparak evimizi şıklaştırmamız gayet mümkün. Tek ihtiyacımız : bir kaç renkli karton, farklı  boyutlarda kelebek şablonu, makas ve bant. Hadi o zaman ! Renkli duvarlar, mutlu hanımlar.

duvar-dekorasyon-fikirleri

duvar-dekorasyon-fikirleri

Yapılışı;

– İstediğimiz renkler de fon kartonları alıyoruz. Kartonlarınızın sayısını kelebekleriniz olmasını istediğiniz yoğunluğa göre alabilirsiniz.

– İnternetten boş ve farklı boyutlarda kelebek şablonu çıkartıp bu şablonları kartonumuzun üzerine görünecek bir kalemle çiziyoruz.

– Çizdiğimiz çizgilerden kelebeklerimizi kesiyoruz. Kesilen kelebeklerin gövde kısımlarını kırarak kelebeklerimizin kanatlarının kalkık olmasını, daha hacimli
görünmesini sağlıyoruz.

– Kelebeklerimizin gövdelerinin altta kalan kısımlarına bandımızı görünmeyecek ve çift tarafı yapışacak şekilde yerleştiriyor ve hayal gücümüze bağlı olarak
duvarlarımıza yerleştiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Elmalı Mozaik Pasta Tarifi başlıklı makalemizde elmalı mozaik pasta, elmalı mozaik pasta nasıl yapılır ve elmalı mozaik pasta tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık