Kep Atma Töreninde Giyilebilecek Kıyafetler

5 yıl önce
5.498 kez görüntülendi

Kep Atma Töreninde Giyilebilecek Kıyafetler

Kep Atma Töreninde Giyilebilecek Kıyafetler

Üniversitelerin yaz tatiline girdiği şu dönem son sınıflar için de mezuniyet telaşının yaşandığı bir dönemdir aynı zamanda. Özellikle resmi bir tören olan kep atma töreninde giyilecek kıyafetin seçimi konusunda da kişiler büyük heyecanlar ve belirsizlikler yaşamaktadır. Sizleri bu dertten kurtulmak için bugün kep töreninde giyilebilecek kıyafetler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir yazı hazırladım.

Öncelikle kep atma töreninin gündüz yapılan ve aynı zamanda resmi bir tören olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu nedenle de fazla abartılı kıyafetler yerine klasik tarzda kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Yine klasik giyimin vazgeçilmezi olan siyah, gri, lacivert ve beyaz tonları kep atma töreni için de uygun renklerdir. Ancak illa ciddi bir görünüm sergileyeceğim diye bu renkleri tercih etmek zorunda da değilsiniz. Renkli modelde kıyafetleri de elbetteki seçebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey abartıdan ve çok karmaşadan kaçınmanız. Cübbenin altında sırıtacak model ve renklerden uzak durun.

Ayakkabılara gelecek olursak yine koyu renkli klasik ayakkabılar, hafif topuklu ayakkabı modelleri ya da yine klasik babetler sizlerin kurtarıcısı olacaktır. Ayakkabı ve aksesuarlarınızı elbisenize ve cübbenize uydurmanız en şık sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sizlere örnek olması açısından kep atma töreninde giyilebilecek elbise modelleri fotoğraf galerimizden inceleyebilirsiniz. Bu konuda sizlerin de soru ve önerileri varsa yorum kısmından ya da forumumuzdan bizlere mutlaka ulaşın. Moda editörlerimiz sizlere tüm bilgi ve deneyimleriyle yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bir önceki yazımız olan Elidor Miss Turkey 2014 1.si Kim Kazandı başlıklı makalemizde 2014 miss turket 1cisi kim oldu, elidor miss turkey final gecesi ve elidor miss turkey kim kazandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık