Yükseleni Yengeç Burcu Olanların Özellikleri

5 yıl önce
4.807 kez görüntülendi

Yükseleni Yengeç Burcu Olanların Özellikleri

Yükseleni Yengeç Burcu Olanların Özellikleri

Sizlere yükselen burçların kişiliğinize kazandırdığı özellikleri sunmaya devam ediyoruz. Yükseleni yengeç burcu olanların özelliklerini keyifli bir şekilde okumaları ve öğrenmeleri dileğiyle.

Yükselen Yengeçlerin en öne çıkan özellikleri nedir şeklinde bir soru yöneltildiğinde akıllara gelen ilk şey duygusallıklarıdır. Neredeyse her olaya duygusal yönüyle yaklaşan yükselen yengeç burcu üyeleri bu özellikleri yüzünden affedici ve merhametlidirler de aynı zamanda.

Aile yaşantısına oldukça önem veren yükselen yengeçler, yine duygusal olmalarından dolayı olaylara çok çabuk duygusal tepkiler verip ağlayabilmektedir. Aile yaşantısına çok fazla önem verdikleri için ailelerini kısa sürede hayatının merkezine kolaylar ve bunun yanında da onların refahı için herşeyi yaparlar. Dolayısıyla çok paracı olmasalar bile ailelerini rahat ettirmek adına bir parça parayı severler.

Astrolojiye göre,Yükselen yengeçler için en zor durum değişimdir. Hayatlarına değişimi mümkün olduğu kadar sokmazlar. Eskiyi ve gelenekselliği seven  yengeçler asla değişmekten hoşlanmaz vekabul etmezler. Diğer yandan kendilerine pek güvenleri olmasa da çalışkan ve zekidirler. Fiziksel olarak yuvarlak ve açık tenli bir yüze sahip olan bu yükselen burca mensup kişiler çok başarılı olmaya müsaittirler. Ancak, bunu gerçekten istemeleri gerekir.

Bir önceki yazımız olan Camenta.net - Bikini Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bikini Modelleri, Bikini Modelleri ve cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık