İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezonda Sizlerle!

4 yıl önce
İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezonda Sizlerle! için yorumlar kapalı
1.379 kez görüntülendi

İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezonda Sizlerle!

İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezonda Sizlerle!

Son zamanlarda bir ekran fenomeni haline gelen İşte Benim Stilim yayınlandığı dönemlerde izlenme rekorları kıran bir yarışma programıydı. Bazen stil anlamında bazen de tartışmaların odağı olarak hep gündemde kalmayı başaran yarışma geçtiğimiz günlerde İşte Benim Stilim 3. sezonunun finalini yaparak tatile girdi. Ancak sezon finali yaparken İşte Benim Stilim All Star ile yeni sezonda devam edeceklerinin müjdesini de verdi.

iste-benim-stilim-all-star

Yaklaşık olarak iki iki buçuk aylık bir tatilin ardından tahminen Ağustos ayı ortası ya da sonlarında yine TV 8 ekranlarında hafta içi hergün şeklinde başlayacak olan all star yarışmacıları kimler olacak büyük merak konusu. Ancak tam olarak en iyilerin yarışacağı yarışmada yarışacak 15 kişi belli olmamakla birlikte çeşitli tahminler mevcut. Sözü edilen 15 yarışmacı ise SMS ile yapılan halk oylaması ile seçilecek. Desteklediğiniz yarışmacıya SMS atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüz Şekline Göre Allık Sürme Yöntemleri başlıklı makalemizde yüz şekilleri neler, yüz şekline göre allık nasıl sürülür ve yüz şekline göre allık sürme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık