Sokak Stili İçin Çanta Önerileri

Sokak Stili İçin Çanta Önerileri

Sokak Stili İçin Çanta Önerileri

Bayanların giyim ve kıyafetten sonra en fazla önem verdikleri ve üzerinde durdukları konu aksesuar seçimidir. Aksesuarlar için de en fazla önem verileni ise hem şık görünüm sağlayan hem de fonksiyonel kullanım kolaylığı sağlayan çantalardır. Aksesuar modasında çantalar ile ilgili iki konu öne çıkmaktadır. Bunlardan ilki seçilecek çantanın bayanın kıyafet seçimine ve rengine uygun bir şıklık yaratması, ikincisi ise güvenli saklama sağlamasıdır. Sözü edilen iki kritere göre sezon içinde çanta modelleri tasarımcılar tarafından belirlenmektedir.

Sokak stilinde de çantanın yeri yadsınamaz bir gerçektir. Sokak stili için kullanacağınız çantalardan beklenen özellikler ise aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir;

1. Sokak stili için kullanacağınız çantanın ilk etapta spor ya da klasik olsa da daha modern çizgilere sahip modeller olması, gereksiz gösterişe kaçmaması gerekir.

2. Kıyafetinize olan uyum sokak stili için de geçerlidir.

3. Seçeceğiniz çanta modeli ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar sağlam ve fonksiyonel olmalıdır.

Siz de 2014 yaz çanta modasına uygun bir şekilde yaratacağınız sokak stili için çanta önerilerinden faydalanmak istiyorsanız galerimize göz atmanız oldukça faydalı olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Haziran Ayında Star Tv Dizileri Başlıyor başlıklı makalemizde 2014 yaz sezonu dizileri, güzel köylü ilk bölüm ve kaçak gelinler ilk bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık