Yükselen Aslanların Özellikleri

5 yıl önce
3.086 kez görüntülendi

Yükselen Aslanların Özellikleri

Yükselen Aslanların Özellikleri

Yükselen burcu aslan olan kişiler kendine güvenleriyle dikkat çeken kişilerdir. Etrafındaki kişilerin de onlarla ilgilendiğini yani odak noktası olduklarını düşünerek iddialı davranırlar. Yükseleni aslan olanların ruhlarını okşayan şeyler ilgi odağı olmak, takdir edilmek ve beğenilmek iken, bu isteklerini elde edemeyince çok rahat bunalıma girebilecek bir karaktere sahiptirler. Bu durumda ya hayata küsme ya da ilgi olabilecek başka çabalara girme ihtiyacı bulurlar.

Yükselen aslan burçlarının özelliklerinde biride  rol yapma kabiliyetleridir. Aslında bu özellik de onların ilgi odağı olma isteklerini pekiştirmek için kazandıkları bir yetenektir. Her türlü kılığa girebilmelerinin yanında inandırıcılıkları da oldukça hat safhadadır. Sanatsal yönleri oldukça gelişmiş olan aslanların iş dünyasında ise işlerini gördürmek üzere insanları kullanma yönleri oldukça gelişmiştir. Hiçbir iş yapmadan başkalarına yaptırarak büyük bir başarıya kavuşmaları sık görünen karakterlerindendir. İş hayatında işlerine oldukça yarayan özellikleri planladığı işi mutlaka tamamlamaları, sert çalışma koşullarına dayanıklı olması, atak ve girişimci olmaları, ikna kabiliyeti şeklindedir. Hayat enerjisi ve yaşama isteği yüksek olan bir yükselen burçtur. Hayatın renklerine ve neşeye açık insanlardır.

Yükselen Aslanların Fiziksel Özellikleri

Yükselen aslanlar genelde ne uzun ne kısa diye tabir edebileceğimiz orta bir boya ve temiz bir görünüme sahiptirler. Açık renk göz ve saçlar, toplu bir yüz ve küçük el ve ayaklar diğer karakteristik fiziki yapı özelliklerindendir. Diğer burçlar için yükselen burçlar kategorimize göz atabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hande Yener Alt Dudak Şarkı Sözleri başlıklı makalemizde 2014 Yerli Albümler, Hande Yener Alt Dudak ve Hande Yener Alt Dudak Şarkı Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık