Yükselen Boğa Burcunun Özellikleri

5 yıl önce
2.685 kez görüntülendi

Yükselen Boğa Burcunun Özellikleri

Yükselen Boğa Burcunun Özellikleri

Yükselen burcu hesapladıktan sonra yükselen boğa burcu çıkıyorsanız, özelliklerinizi öğrenmeniz için bu yazıyı sizlere sunuyoruz.

Fiziksel Özellikler

1. Kısa ve kalın bir boyun, enli bir vucüt ve geniş omuzlara sahip olurlar.

2. Karakteristik bir burun ve ağız yapısının yanında genelde geniş yüzlüdürler.

3. Vücud yapıları genelde uzun boylu ve yapılı şekildedir.

4. Saçlar ya dalgalı ya da kıvırcık yapıdadır.

Kişisel Özellikler

Yükselen boğalar genelde sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olmalarının yanında rahata, güzelliğe ve lükse düşkün kişilerdir. Diğer yandan, inatçı, çalışkan, hırslı, gayretli ve maddiyata önem vermeleri birçok isteklerini elde etmelerine kadir olduklarının bir göstergesidir. Emrivakiden hoşlanmayan yanları ise bazı durumlarda soğuk ve geçimsiz görünmelerine neden olabilmektedir. Her ne kadar yükselen burcu boğa olan kişiler dostluğa önem veren kişiler olmalarına rağmen çevrelerindekilere kolay kolay güvenememeleri arkadaş edinme konusunda onları çoğu zaman engellemektedir. Ancak bir kez dost bulunca da onu kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar, kısacası dostlarına karşı fedakârdırlar. Aşk hayatlarında ise sevdikleri kişiye fazlasıyla bağlanan yükselen boğalar, sevgiye oldukça önem verirler ve koruma içgüdüleri de fazlasıyla gelişmiştir.

Bir önceki yazımız olan Hoş Kahve Sehpası Alternatifleri başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon ürünleri ve dış mekan dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. doğukan bakan diyor ki:

    çok severim burçların boğa burcunu falan bayılırım

  2. doğukan bakan diyor ki:

    benim burcum da boğadır


Yukarı Çık