Yükselen Başak Burcunun Özellikleri

5 yıl önce
3.433 kez görüntülendi

Yükselen Başak Burcunun Özellikleri

Yükselen Başak Burcunun Özellikleri

Yükselen burcu başak olanlar çevrelerinde düzenli, tertipli, temiz ve kurallara uyum sağlayan biri olarak tanınırlar. Öyle ki, bazen bu durum hastalık derecesine varabilir ve çoğu zaman yükselen başaklar kimsenin görmediği ve farkedemediği ayrıntıları dahi kolayca farkedebilir. Detaylara çok önem veren yükselen başak burcuna tabi kişiler en ufak bir şeyi dahi ayrıntılara boğulmak suretiyle uzatabilirler. Detaylarda kaybolup asıl ana mevzuyu kaçırmak da yükselen burcu başak olan kişilerde sıklıkla rastlanır. İş hayatında çalışmayı seven, planlı ve düzenli olan yükselen başaklar plan yapma ve uygulama konusunda müthiştirler. Bu yükselen burçlara sahip kişilerin diğer karakteristik özellikleri neşeli ve konuşkan olmalarıdır. Eleştri yapmayı da çok sevmelerine rağmen eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Duygularını saklamak ve kötü bir durum olduğunda sorumluluğu başkasının üzerine atmak da en önemli özellikler arasındadır.

basak-simge

Evhamlı ve korkuları olan yükselen başakların titizlik hastalığı da hat safadadır. Öyle ki, biriyle el sıkışmalarından sonra dahi elini yıkama ihtiyacı duyabilirler. Diğer yandan hastalık hastasıdırlar. Ekonomik anlamda refaha kavuşmak ve yükseklerde olmak yükselen başaklar için çok önemli bir şey olmasına rağmen, savurgan değillerdir, aksine yatırım yapmayı ve tasarruflu olmayı severler. Kısaca tutumludurlar. Hem titiz hem de düzenli kişiler olmalarından kaynaklı olarak giyim konusunda da oldukça başarılıdırlar. Giydiklerini kendilerine yakıştırmakla kalmayıp, etrafın da beğenmesini sağlarlar.

Aşk ve ilişki konularından bahsetmek gerekirse, yükselen burcu başak olan kişiler eş seçme konusunda çok titiz ve ince eleyip sık dokuyarak konuya yaklaştıklarından bekar bile kalabilirler ya da çok geç evlenirler. Ancak, evlendiklerinde eşlerini çok mutlu eden her konuda mükemmel bir eş olurlar.

yukselen-basak

Yükseleni başak olanların fiziksel özellikleri: Genellikle kısa boylu, şekilsiz ancak ince vücutlu, yüzü ve alnı yuvarlak, soluk benizli, saçları ve göz rengi uyumlu, inci gibi sıralı dişleri olan, düzgün burunlu ve güler yüzlü kişilerdir.

Bir önceki yazımız olan Güzel Bir Okuma Odası Tasarlayın! başlıklı makalemizde çalışma odası dekorasyonu, çalışma odası tasarımları ve ofis büro tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık