Yükseleni İkizler Burcu Olanların Özellikleri

5 yıl önce
3.117 kez görüntülendi

Yükseleni İkizler Burcu Olanların Özellikleri

Yükseleni İkizler Burcu Olanların Özellikleri

Yükselen burcu ikizler olanların en belirgin özellikleri zeki olmaları ve herhangi bir durumu veya öğrenmesi gereken şeyi çabuk kavramalarıdır. Zorlu anlarda zekalarını kullanarak buldukları hızlı ve pratik çözümler sayesinde durumu kolayca kurtarabilirler. Bunu yaparken zekanın yanında güçlü sezgileri de onlara yardım eder. Çevrelerine ve etraflarındaki insanlara kolay adapte olurlar. Bazen geveze oldukları söylense de kolayca arkadaş bulma ve arkadaşları tarafından sevilme konularında başarılıdırlar.

Oldukça çok fikir değiştirmeleri arkadaşları gözünde güvenilmez biri konumuna düşmelerine neden olabilir. Yükselen ikizlerin genellikle ilgi alanları ve uğraşları birden fazladır. Sabırsız olmaları ve yalan söylemeleri dezavantajlı yanlarını oluşturmaktadır. Ayrıca, dedikoduya olan merakları yükselen ikizlerin sık sık başlarına iş açmaktadır. İsteklerinden çabuk vazgeçme ve insanların etkilerinde kolay kalmaları da yine yükselen ikizlerin kusurlu yönlerini oluşturmaktadır. Yükselen burcu ikizler olanların bir diğer özelliği de hiperaktif olmalarıdır. Konuşurken bile yerlerinde duramazlar. El becerilerine yatkınlıkları bir hayli gelişmiştir. Yaratıcı olmalarının yanında sıradan insanlardan oldukça farklı davranırlar.

Yükselen ikizlerin fiziksel özelliklerinden de bahsetmek gerekirse uzun ince bir gövde, uzun bacak ve kollar, ela veya açık renk gözler, buğday veya esmer ten, uzunca etli olmayan bir yüz şeklinde sıralanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonu İçin Renk Planları başlıklı makalemizde 2014 mutfak dekorasyonu için renk planları, dekorasyon ve Dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık