Yükselen Burcunuz Neye Göre Belirlenir? Neleri İfade Eder?

5 yıl önce
2.934 kez görüntülendi

Yükselen Burcunuz Neye Göre Belirlenir? Neleri İfade Eder?

Yükselen Burcunuz Neye Göre Belirlenir? Neleri İfade Eder?

Yükselen burç doğum anımızda gökyüzünün Doğu tarafında yükselmekte olan burca verilen isimdir. Bu burç kişisel özellikleri belirleme açısından önem taşımaktadır. Çünkü yükselen burcumuz hayata verdiğimiz tepkiler, ilişkiler ve çevremizle olan ilişkilerimizi belirler. Diğer yandan sözü edilen astrolojik olgu aslında bizim tepkilerimizin de aynasıdır. İnsanlar tarafından merak edilen iş, aşk, düzen, para gibi soruların cevapları hep bu olgu ile alakalıdır. Aynı şekilde aşk hayatınızda romantik mi, akılcı mı yoksa erotik mi, kıskanç mı, rahat mı olduğunuzun cevabı da bu olgu da gizlidir.

Yükselen burcu hesaplamak için kişinin hangi saatte doğduğunu ve normal burcunu bilmesi gerekir. Bu bilgiler ile sitemizde bulunan hesaplama aracını kullanarak yükseleninizi hesaplayıp çevrenizle olan ilişkilerinizden olaylara verdiğiniz tepkiye, iş ilişkilerinizden aşk yaşamınıza kadar birçok bilgiyi elde etmeniz mümkündür. Şimdi siz de var olan benliğinizi ortaya çıkarmak için yükselen burcunuzu sitemizden hesaplayarak öğrenip, yine astroloji kategorisi altında zaman zaman yayınladığımız yükselen burç özelliklerini okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Patates Pizzası Tarifi başlıklı makalemizde Aperatif Yicekler Tarifleri, nasıl yapılır ve Patates Pizzası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. burcu deniz diyor ki:

    burclar insanı insan yapandır özellikleri

  2. Celal Can KAYA diyor ki:

    Astrolojiye inanmam sadece eğlence olsun diye arada sırada bakıyorum


Yukarı Çık